d-artagnan valt in de prijzen
news - d-artagnanOktober is awardmaand bij d-artagnan! We werden genomineerd voor 3 Best Of Content Awards en wonnen 3x zilver op de Cannes Corporate Media and TV Awards. Benieuwd met welke cases we wonnen? We zetten ons award-winning work even voor je op een rijtje:
De Cannes Corporate Media & TV Awards is de belangrijkste prijsuitreiking binnen de bedrijfsfilmindustrie. Het viert de beste internationale bedrijfsfilms, online media en tv-producties en vindt elk jaar plaats in Cannes, Frankrijk. Wij zonden volgende 3 cases in:
Klant: Orange
Case: Proud to be Orange
Categorie: Human Resources
Prijs: Zilver
Klant: Brady Corporation
Case: Testimonial from the future
Categorie: Human Resources
Prijs: Zilver
Klant: Agristo
Case: Potatoholics
Categorie: Corporate Movie
Prijs: Zilver
Daarnaast sleepten we ook 3 BOCA Awards nominaties in de wacht! Deze awards bekronen de beste contentmarketingcases en contentproducties in België. Met onze case voor Orange werden we genomineerd voor 2 categorieën: B2E marketing + best video stand alone.
De 2de nominatie is voor onze kleurrijke campagne met het OLV ziekenhuis in de categorie: B2E marketing. Op 23 november 2022 zullen we weten hoeveel van deze nominaties effectief leiden naar een trofee!
Klant: Orange
Case: Proud to be Orange
Klant: OLV Ziekenhuis
Case: Het kleurrijkste ziekenhuis